Izvēlies:
Mēs atrodamies Bruņinieku ielā 10, tel. 67846826. Vairāk...
e-klase
[News]


Mēs iestādījām kokus

2017.gada 19.maijā sadarbībā ar A/S "Latvijas valsts meži" un kokaudzētavu "Mazsili" Erasmus+ komanda (6.,7.,8.,10.,11.klašu skolēni) Talsu novadā, Abavas pagastā iepazinās ar priežu un egļu audzēšanu un piedalījās meža stādīšanas darbā. Kopumā mēs iestādījām 2000 jaunu priežu.


Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4 

No 2017. gada 5. - 10. martam notika apvienotās Erasmus+ mācību aktivitātes mūsu Rīgas 22. vidusskolā un Kuresāres ģimnāzijā, Igaunijā. Pirmās divas dienas kolēģi no 6 valstīm mācījās pie mūsu skolotājām dažādus veidus, kā spēlējot spēles apgūt dažādus STEM mācību priekšmetus:

  • matemātika 1. klasē,
  • matemātika 2. klasē,
  • mācību darbnīca zinātnē,
  • mācību darbnīca datorikā,
  • konstruēšana 1. klasē,
  • ķīmija 4. klasē,
  • matemātika 5. klasē,
  • matemātika un vēsture 6. klasē,
  • matemātika 6. klasē.

  

Trešdien devāmies uz Pērnavas zinātnes centru, kurā iepazināmies ar to, kā pilsētas skolotāju iniciatīva ir izaugusi līdz zinātnes centram, kuru regulāri apmeklē visu Pērnavas skolu audzēkņi. Piedalījāmies arī mācību darbnīcā par planšetdatoru izmantošanu astronimijas mācīšanai. Pa ceļam uz Igauniju un Sāremā salu iepazināmies ar vairākām spēlēm, ko var spēlēt autobusā.

  

 Ceutrdien un piektdien mācījāmies no Igauņu kolēģiem (Kuresāres ģimnāzijā), kā izmantot robotus, interaktīvo tāfeli un viedtālruņus mācību procesā.

  


STEM in Myrskylä - from outdoor learning to robotics

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4 

2016. gada novembrī apmeklējām skolu Somijā, Myrskylä, kura laikā ieopazināmies ar dažādām ārpukslases nodarbībām. Mums tika parādītas nodarbības gan klases telpās, gan skolas pagalmā, gan mežā. Mēs mācījāmies, kā tiek veidotas atraktīvas stundas matemātikā (piemēram, skaitļu skaitīšana sniegā), kodēšanā, dabaszinātnēs, ķīmijā un fizikā.

  

Vairāk par notikumu skatīt projekta mājas lapā.


Full STEAM ahead for better education

Projekta mājas lapa eTwinning vidē.

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4 

Šogad skola sāk piedalīties jaunā Erasmus+ projektā Full STEAM ahead for better education (Uz priekšu ar pilnu jaudu STEAM priekšmetos labākai izglītībai).

Projekta mērķis ir apmainīties un dalīties ar zināšanām, metodiku, pedagoģisko praksi par STEM mācību priekšmetu pasniegšanu, izmantojot dažādus mākslas veidus – veidot skolu par vietu, kur skolēni ir aktīvi mācību procesā.

Projektā piedalās viena skola no Norvēģijas, Vācijas, Igaunijas, Somijas, Grieķijas, Spānijas un Latvijas.

Pirmais projekta darbs bija izveidot sveiciena video, kur katra skola piesaka sevi savā valodā. Iepazīsimies!

 

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 14.06.2017
© 2006-2018 Rīgas 22. vidusskola
Lapas pārzinis
Saturieties! Līdz vasarai
Apmeklētāju skaits: