Interešu izglītība

Nodarbību saraksts

Ar ko nodarboties...

Nodarbības Dambretes studijā notiek radošā atmosfērā un attīsta skolēnu loģisko domāšanu. Ik gadu labākie dambretisti pārstāv skolu individuālajās un skolu sacensībās Salaspilī, kur sabrauc vairāk nekā 20 komandas no visas valsts. 2017. gada pavasarī mūsu skolas komanda šajā turnīrā ieguva 2. vietu. 2016. gada rudenī Arina Trofimova (3.a) bija labākā individuāli no meitenēm, kā arī no visiem trešklasniekiem. 

 Ģitāru studijas dalībnieku meistarība zināma tālu aiz skolas robežām. Audzēkņi piedalās bardu koncertos Latvijā. Ģitāru stīgu radītās skaņas, nesteidzīga akordu maiņa bieži dzirdama skolas klasēs un gaiteņos pēc stundām. 

 Keramikas meistardarbnīcas dalībnieku apbrīnojamie darbi runā paši par sevi. Tajos ielikts sirds siltums un labestība. Šobrīd darbnīcu vada Māra Mickēviča.

Mūzikas un mākslas mīļotājiem notiek nodarbības Vokālajās studijās. Valentīnas Goldinovas un Marinas Glagoļevas kolektīvi ieņem godājamu vietu skolas vēsturē. Pašlaik mazāko bērnu studiju vada mūzikas skolotāja Larisa Bleiberga, ar vecākiem bērniem strādā mūzikas skolotāja Natālija Boreiko.

Iemācīt dejot nav tik viegli, kā šķiet. Tam vajadzīgi nevis dejotāji, bet horeogrāfi ar bagātīgu pieredzi un praksi dejas pasniedzēja darbā. Savulaik mūsu skolā bāzējās slavenais kolektīvs "Mozaīka". Pēc tam darbu studijā turpināja Anna Zolotarjova (dejas teātris "Ermitāža"), Aleksejs Kostenojs ("Salsa") un Marija Huternoja (modernās dejas). Tagad Deju kolektīvu vada Jekaterina Zubkovska. Nodarbībās visi iemācīsies galvenās deju kustības, apgūs spēju atklāt individualitāti, iemācīsies uztvert un sajust mūziku, brīvi kustēties tās ritmos, pilnībā atbrīvoties dejā. Krievu kultūras un izglītības festivālā "Tatjanas diena 2018" mūsu skolas dejas kolektīvs par uzstāšanos ieguva galveno balvu. 

Tiem, kuri vēlas mainīties, kļūt pārliecinātāki, izmēģināt  spēkus dažādākās lomās, iepazīt sevi un brīvi izturēties uz skatuves, režisors Sergejs Korotkovs aicina uz nodarbībām Teātra studijā. Mūsu skolas teātris nesen kļuvis par starptautiskā teātru festivāla "Krievu klasika" dalībnieku, daudzkārt viesojies Rīgas skolās un bērnu namos. Studijas dalībnieku kļuvuši par daiļrunas konkursu laureātiem. 

 Galda tenisa kluba audzēkņi Lidijas Kalniņas vadībā ne vienreiz vien uzvarējuši turnīros, tai skaitā sacensībās Eiropā. Tieši mūsu skolā savus pirmos soļus galda tenisā spēra Latvijas 2018. gada čempione Sabīna Musājeva, pati jaunākā čempione Latvijas galda tenisā. 

Priecīgi notiek nodarbības Peldēšanā. Bērni apgalvo ka Ņinas Brovkinas vadībā iegūst ne tikai labu sportisko formu, bet arī lielisku garastāvokli visai dienai.

Kas jāzina iesācējam multiplikatoram vislabāk zinās pastāstīt Datoranimācijas skolotāja Anita Kunda. 

Programmēšanas noslēpumus savā studijā atklās pieredzējušais informātikas skolotājs Ojārs Krūmiņs Programmēšanas un IT pulciņā. Pulciņa dalībnieki daudzkārt uzvarējuši zinātniski pētniecisko darbu konkursos pilsētā un valstī. 

Uz lapas sākumu