Ģitāras un autordziesmas studija

Vadītāja Tatjana Vostokova, autore-izpildītāja, Rīgas autordziesmu kluba biedre kopš 70 gadu beigām.

Kam? - Studijas dalībnieki – skolas skolēni, sākot no 7. klases, kā arī citu skolu skolēni: 40., 21., Lomonosova.

Kad sākās?  Mūsu skolā viss sākās 1991. gadā.

Kāda ir ideja? – Iemācīt spēlēt ģitāru sākuma līmenī (akordus, harmonijas pamatus), lai varētu spēlēt pavadījumu sev un draugiem. Jo ģitāras mūzika ir jauks un vienojoš faktors dažādās dzīves situācijās.

Kas bija pirmie? – Pirmais ansambļa sastāvs: Maša Kuraševa, Oļa Jesipova, Oskars Levins, Oļa Vlasova. Galvenais palīgs - Божена Владимировна! Tas bija 1995. gads – bērni jau sen aizgājuši lielajā dzīvē. Bet 97. gadā izveidojās jauns sastāvs: Rubens Agadžanjans, Sergejs Lukašins, Karina Muslimova, Nataša Makarova… Bet Nataša Boreiko nomainīja Boženu. 1999. gadā uz ansambli atnāca Aleksejs Gladkovs, Romans Ivanovs, Vladimirs Ajzens, Ilja Levins.

Un kā? Ansamblis ir izveidojis trī studijas ierakstus (1995., 1999. un 2001. g.). Tikai nedomājiet, ka ierakstījām pa vienai dziesmai! Katrā ierakstā ir pilnvērtīgs kompaktdisks ar 10-12 dziesmām.

Kur uzstājāmies? – Visas uzstāšanās šo gadu laikā vairs nevar saskaitīt. Gribam minēt:
Festivālu «Zelta kamoliņš»; programmu «Хиты XX века»; festivālu «Татьяниин день»; krievu dziesmas koncerts, kurā uzstājās operas mākslinieki; Visocka piemiņas koncertu koncertzālē Ave Sol; koncertus sv. Pētera baznīcā; skolas muzikālās viesistabas, koncertus un «Pēdējos zvanus».

Kas tālāk? – Gaidam jaunus bērnus. Viņi noteikti atnāks. Un būs jaunas dziesmas, jaunas programmas, jaunas uzstāšanās. Un mēs vēlētos, lai mūsu iepriekšejās studijas neaizmirstu ģitāru.

Nodarbību laiki

Uz lapas sākumu