Iepazīsti Saeimu

Š. g. 30. novembrī 9.b klase sociālo zinību stundu ietvaros piedalījās tiešsaistes lekcijā "Iepazīsti Saeimu". Lekcijas laikā skolēni iepazinās ar parlamenta darbu, likumdošanu, deputātu darbu, demokrātiju un sabiedrības līdzdalību.

Lekcijas laikā skolēniem bija iespēja piedalīties improvizētā auditorijas balsojumā un izteikt savu viedokli.

  


Skolotāju diena

1.oktobrī tika svinēta Skolotāju diena. Mūsu skolas skolēnu padome tradicionāli iepriecināja skolotājus ar tematisku koncertu, deva iespēju atcerēties sevi skolēna lomā, piedalīties konkursos un parādīt savas zināšanas neparastos mācību priekšmetos. Koncerta laikā mūsu skolas aktīvākie audzēkņi uzstājās skolotāju telā un aicināja viņus paklausīties dažādu paaudžu atbildes uz jautājumiem par skolu, minēt mūsdienu dziesmu vārdu turpinājumu, atšifrēt skolas priekšmetus, kuru nosaukumi tika paslēpti aiz emocijzīmēm un pārbaudīt savu intuīciju, meklējot patiesus apgalvojumus.Skolēni viņus iepriecināja arī ar iespēju izbaudīt tēju un nogaršot sarūpēto mielastu.

Svētku noskaņa bija ne tikai koncerta laikā, bet arī skolas gaiteņos.

Visa skola tika noformēta ar kartiņām kur tika minēti 100 iemesli, kādēļ skolēni ir pateicīgi saviem skolotājiem. Tomēr tas vēl nav viss, tradicionāli katrs skolotājs brīvajā brīdī varēja nobaudīt smalkmaizītes, kūku un svaigus augļus, kurus skolēni uzklāja skolotāju istabā. Šogad Skolotāju diena bija vienkārši lieliska un mēs esam pārliecināti, ka šī brīnišķīgās tradīcijas gars dzīvos vēl daudzus gadus.

  


Sveiciens Rīgas 22. vidusskolai!

Dārgie pedagogi, skolas vadības pārstāvji un visi darbinieki! No sirds sveicu Zinību dienā! Paldies par Jūsu darbu - novēlu izturību un gandarījumu par Jūsu veikuma novērtējumu.


Patiesā cieņā,
Mārtiņš Staķis,
Rīgas domes priekšsēdētāj


COVID-19 testēšana pirms mācību gada sākuma

Lai skolēniem būtu iespēja droši mācīties klātienē, pamatizglītības, vidējās un profesionālajās izglītības iestādēs tiks sākta līdz šim Latvijā vienlaikus veiktā apjomīgākā Covid-19 testēšana.

Informācija par testēšanu Rīgas 22. vidusskolā ir nosūtīta:

  • skolēniem, kas mācījās Rīgas 22. vidusskolā 2020./2021.m.g. uz E-klasi un oficiālo @edu.riga.lv epastu (pieslēdzas caur office.com, tad Outlook)
  • jaunajiem skolas skolēniem (t.sk. 1. un 10. klasēs) uz e-pastu, kurš ir norādīts iesniegumā par iestāšanos skolā.

Informāciju par 1. septembra svinīgo līniju publiskosim 30.08.2021., kad būsim apkopojuši testu rezultātus.

Izglītības un zinātnes ministrijas informācija par 2020./2021.m.g.

Izglītības un zinātnes ministrijas informācija par Covid-19

Uz lapas sākumu