2019./2020. mācību gada rezultāti

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Rīga

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Matemātika

5. klase

Luka Vladimirovs

5.a

3.vieta

Tatjana Ščerbiņina

6.klase

Severin Dmitriev

5.b

3.vieta

Tatjana Ščerbiņina

 

Xinran Xie

6.a

2.vieta

Gaļina Kožane

 

Elisei Dmitriev

6.b

3.vieta

Gaļina Kožane

8. klase

Davids Keziks

8.b

3.vieta

Tatjana Ščerbiņina

 

9.klase

Jeļizaveta Dobrovoļska

9.b

atzinība

Tatjana Ščerbiņina

Fizika

9.-12.kl.

Artem Smirnov

9.b

3.vieta

Gaļina Zjukova

Jevgeņijs Stadņiks

10.a

atzinība

Gaļina Zjukova

Bioloģija

9.-12.kl.

Veronika Bistrova

9.b

3.vieta

Jeļena Šmukste

Ķīmija

9.-12.kl.

Ēriks Voroņins

11.a

3.vieta

Ludmila Brehova

 

 

 

 

Latviešu valoda

7.-8.kl.

Normans Andrašuns

7.b

2.vieta

Iluta Reitere

Beatrise Nosko

8.a

2.vieta

Inna Tautere

Franču valoda

10.-12.kl.

Ksenija Gavrilova

12.b

1.vieta

Zinaīda Djukanova

Piedalīšanās sacensībās, konkursos

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Seminārs-konkurs "Matris Lingua" („Mātes valoda”, Rīga, 7 – 11. okt., 2019.).

Semināru rīko Latvijas Rakstnieku savienība un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centrs un atbalsta LR Kultūras ministrija.

Arina Maļinovska

 

 

10.b

 

piedalīšanās

 

Svetlana Semjonova

 

Zīmējumu konkurss “Kaķis Matroskins iet jūrā” (Grāmatai – 45)  (Latvijas krievu bērnu rakstnieku asociācija, Rīgas Centrālā bibliotēka)

Daniels Ambreits

Taissiya Fakhrutdinova

 

Anette Suharjanto

Elizabete Savicka

2.a

2.a

 

4.b

7.a

Diploms

Piedalīšanās

un radošo darbu

izstāde

 

Svetlana Semjonova

 

Natalija

Hroļenko

Lašor asociācijas  zīmējumu konkurss „Tatjanas diena. Eduarda Uspenska daiļrades ilustrējumi”

 

Marats Dzjubenko

SabrinaKrieviņa

Vladislava Kirjanova

3.b

6.a

7.a

Atzinība

Atzinība

Atzinība

N.Hroļenko

Rīgas Centrālās  bibliotēkas skolēnu ilustrāciju konkurss „Kaķis Matroskins iet jūrā”

Marina Marina

Daniels Ambreits

 

2.a

2.b

Atzinība

Atzinība

 

S.Semjonova

N.Hroļenko

Starptautiskie debašu turnīri

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Starptautiskais debašu turnīrs 5. – 8. klāšu skolēniem Rīgā

29.09.2019

Anna Politiko

Aleksandrs Beļackis

Tatjana Prokofjeva

Matvejs Vercešuks

Timurs Šibanovs

Mihails Saruļs

Marija Jankova

Darja Lašenko

Dadids Keziks

Karina Zeļenkova

Ričards Čakšs

Ariana Boitmane

Xie Xinran

Marija Trušina

Iļja Krasovskis

Vera Černogorova

Veronika Čumika

6.a

6.a

6.a

7.b

7.b

7.b

8.b

8.b

8.b

7.a

7.a

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

Labākais rezultāts – 7. vieta no 18 komandām

V. Ošmjans, M. Saruļs un M. Vercešuks – labākie turnīra runātāji

Natālija Šķēstere

Starptautiskais debašu turnīrs Igaunijā. Pērnavā

23. – 24.11.2019

Aleksandra Treimane

Vanesa Bagdasarova

Arsemijs Rečs

Elizabete Kristīne Fjodorova

Oļegs Majasins

Nikita Pegov

Nikita Orlovs

Artjoms Faits

12.b

10.b

12.b

12.b

12.b

10.a

9.a

9.b

7., 8. un 12 vietas no 20 komandām.

Arsenijs Rečs labākais turnīra runātajs

Natālija Šķēstere

Starptautiskais debašu turnīrs “Minskas rudens 2019” Baltkrievijā

30.10 – 2.11.2019

Arsenijs Rečs

 

11. b

 

3. vieta, Labākais runātājs

 

Natālija Šķēstere

Starptautiskais debašu turnīrs “RigaGo! Impro 2019” Rīgā

07.12.2019

Artjoms Musaeljans

Evgany Gruenko

Ilan Lipovecky

Artjoms Fait

Nikita Pegov

Nikita Orlovs

9. a

9. a

9. a

9. b

10. a

9.  a

3. vieta, Labākais runātājs

3. vieta, Labākais runātājs

3. vieta, Labākais runātājs

4. vieta, Labākais runātājs

4. vieta, Labākais runātājs

4. vieta, Labākais runātajs

 

Natālija Šķēstere

IV. Starptautiskais debašu turnīrs “Tuimaadi” Sankt-Peterburgā

09. – 10.01.2020

Iļja Čerņonoks

Alisa Jurkova

Markus Dorofejevs

Aleksandra Treimane

Paloma Amēlija Krastiņa

Vanesa Bagdasarova

Arsenijs Rečs

Elizabet Kristīne Fjodorova

Oļegs Majasins

Jekaterīna Huhrjanska

Milana Juškeviča

Marina Lezina

10. a

10. a

10. a

12. b

12. b

 

 

10. b

12.b

12. b

 

 

12. b

10. a

10. a

9. a

 

 

 

 

 

1. vieta, Labākais runātājs

1. vieta, Labākais runātājs

1. vieta, Labākais runātājs

2. vieta, Labākais runātājs

2. vieta, Labākais runātājs

 

 

2. vieta, Labākais runātājs

2. vieta, Labākais runātājs

2. vieta, Labākais runātājs

 

 

2. vieta, Labākais runātājs

3. vieta, Labākais runātājs

3. vieta, Labākais runātājs

3. vieta, Labākais runātājs

Natālija Šķēstere

Reģionālie debašu turnīri

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Reģionālais debašu turnīrs 9. – 12. klašu skolēniem

12.10.2019

Marina Lezina

Sofija Baranovska

Jekaterina Sofija Huhrjanska

Artjoms Musaeļjans

Ilan Lipovecky

Evganiy Gruenko

Artjom Fait

Nikita Pegov

Nikita Orlovs

Elizabete Kristīn Fjodorova

Oļegs Majasins

Anastasija Treimane

Valerija Sosova

Anna Šidlovska

Sofija Vadačkoria

Vlada Šišļjannikova

Paloma Krastiņa

Vanessa Bagdasarova

Aleksandra Treimane

Alise Jurkova

Iļja Čerņonoks

Markus Dorofejevs

9.a

9.a

10.a

9.a

9.a

9.a

9.b

10.a

9.a

12.b

12.b

10.b

10.b

10.a

10.a

11.a

12.b

10.b

12.b

10.a

10.a

10.a

 

3. un 4.vietas turnīrā krievu valodā.

1. vieta turnīrā angļu valodā

 

5 cilvēki – labākie runātāji

 

 

Natālija Šķēstere

Reģionālais debašu turnīrs iesācējiem

09.11.2019

Anželika Liduma

Ričards Čakšs

Karina Zeļenkova

Marija Jankova

Darja Lašenko

Sofija Kikote

Aleksandrs Krasiļnokivs

Artemij Podgornijs

Matvejs Vercešuks

Skikun Magdalina

Xie Xinran

7.a

7.a

7.a

8.b

8.b

8.b

7.b

7.b

7.b

6.a

6.a

2. vieta turnīrā krievu valodā.

A.Podgornijs labākais turnīra runātajs

Natālija Šķēstere

Reģionālais debašu turnīrs iesācējiem

25.01.2029

Marija Jankova

Darja Lašenko

Sofija Kikote

 

8. b

8. b

8. b

1. vieta,

visi labākie runātāji

Natālija Šķēstere

Начало страницы